O ATELIÉRU

Divadelní ateliér byl vybudován v suterénních prostorách Domu dětí a mládeže Praha 10 – Domu UM v září 2011. Další úpravy proběhly v roce 2012 a 2013. V rámci těchto úprav bylo divadlo rozšířeno o divadelní klub, který může nabídnout příjemné posezení jak účastníkům činností v Domu UM a jejich rodičům, tak i účastníkům divadelních představení a dalších akcí v Divadelním ateliéru. V roce 2014 došlo k rekonstrukci sociálních zařízení.

Po celou dobu existence hledá Divadelní ateliér svoji tvář. Tvorbu zde realizovaly divadelní soubory pod vedením Ondřeje Mataje, Filipa Müllera a Filipa Bařiny . Divadlo pro děti pak pod vedením Evy Hronkové. V současnosti v Divadelním ateliéru realizují vlastní tvorbu studenti Pražské konzervatoře a účastníci hudebně-dramatických zájmových útvarů DDM Praha 10 – Domu UM.

 

 

 

Sál Divadelního ateliéru je vybaven profesionální světelnou a zvukovou technikou, která nabízí široké možnosti využití. Kapacita hlediště je 34 diváků, u dětských představení díky přidané první řadě do maximální kapacity 50 diváků.

Hercům v tomto Divadelním ateliéru jste tak blízko jak v málokterém divadle.

Pořádáme a organizujeme představení vytvořená v Divadelním ateliéru i hostujícími soubory, hudební recitály, večery pro maminky, workshopy či semináře zaměřené na divadlo, hudbu, tanec nebo výtvarné umění, promítání studentských filmů, výstavy a happeningy.

Proto sledujte měsíční program. Rádi Vás v DIVADELNÍM ATELIÉRU přivítáme.

Svojí tvorbu mají pak možnost uvádět i v Divadle U22, K Sokolovně 201, Praha 22 – www.divadlou22.cz.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress